Jirny

Po, Stř 8.00-12.00 13.00-17.00
    ostatní dny po dohodě

Informace pro voliče v karanténě / izolaci z důvodu onemocnění covid-19

Pro tuto skupinu voličů se zavádí tři možnosti zvláštního způsobu hlasování:

Hlasování z motorového vozidla u volebního stanoviště (tzv. drive-in hlasování) - tato volební stanoviště budou zřízena pro každý okres, bude jich tedy 78. Stanoviště budou uzpůsobena pro průjezd motorového vozidla, jejich vybavení zajistí armáda. Takto může volič hlasovat ve středu ve volebním týdnu od 7 do 15 hodin.

Hlasování v pobytovém zařízení sociálních služeb, které bylo uzavřeno - pokud krajská hygienická stanice nahlásí uzavřená zařízení na svém území krajskému úřadu, ten do nich vyšle speciální komisi pro hlasování. Takto hlasovat bude možné od čtvrtka volebního týdne od 7 hodin do pátku volebního týdne do 18 hodin.

Hlasování do zvláštní přenosné volební schránky - pokud občan v nařízené karanténě či izolaci nemůže využít drive-in hlasování, může do čtvrtka volebního týdne do 20 hodin oznámit krajskému úřadu, že žádá příjezd speciální volební komise. Tuto komisi budou tvořit členové drive-in týmu a přijedou s přenosnou volební schránkou za občanem domů. Toto hlasování bude probíhat od pátku volebního týdne od 7 hodin do soboty volebního týdne do 14 hodin.

Více v odkazu níže.

Datum vložení: 16. 9. 2020 9:25
Datum poslední aktualizace: 16. 9. 2020 9:31
Autor: Mgr. Michaela Vodičková

Svátek má Artur

Zítra má svátek Xenie

Listopadová mlha zhasíná slunce.

Na svatého Konráda - sněhem cesta zavátá.

Další

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:245
TÝDEN:1683
CELKEM:321764

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

dnes, sobota 26. 11. 2022
neděle 27. 11. skoro jasno 7/1 °C